رهابرگ

قوانین و مقررات رهابرگ

همه‌ی افرادی که قصد ثبت‌نام و خرید در سایت رهابرگ را دارند باید کلیه‌ی بند‌های این توافق‌نامه را مطالعه کنند. عضویت در سایت یا خرید از آن به مفهوم اطلاع و پذیرفتن کلیه شرایط رهابرگ می‌باشد.

  1. ثبت ‌نام در سایت و یا خرید از آن به معنی پذیرش این ضوابط و مقررات است.
  2. افراد باید در محافظت از شناسه و رمزعبور خود بکوشند و در صورتی که شناسه و رمزعبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت مستقیم این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.
  3. از آن‌جا که کد کوپن تخفیف خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به رهابرگ بر عهده‌ی خریدار است.
  4. رهابرگ از یک تیم کارآزموده‌ی فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد.
  5. بدیهی است رهابرگ برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
  6. از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، رهابرگ مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.
  7. در ازای کد کوپن تخفیف مربوطه فقط کالا یا خدمات ارایه می‌شود. (خریدار نمی‌تواند در ازای کد کوپن تخفیف پول مطالبه کند)
  8. با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که فروشگاه یا مرکز ارایه‌کننده‌ی خدمات یا کالا به هر علتی از ارایه‌ی خدمات یا کالا خودداری کنند رهابرگ تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد.
  9. افراد بایستی نکات مربوط به هر پیشنهاد را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام تحویل کالا بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید. لازم به ذکراست خریداران هنگام ثبت نام در سایت و خرید علاوه بر این مقررات، اعلام می کنند که قانون جرایم رایانه ای کشور را نیز پذیرفته اند.