رهابرگ

1-رهابرگ چیست؟ رهابرگ یک بیزینس جدید و نوین در زمینه انواع تخفیف خدمات ازدواج و انواع تخفیف های خدمات جدید و باورنکردنی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، این یعنی تجارت الکترونیک .

 

2-رهابرگ چه تخفیف هایی دارد؟ رهابرگ انواع تخفیف های جدید تشریفات مجالس و انواع خدمات مجالس و جشن ها و کالاهای جالب و مورد نیاز را برایتان یه جا جمع کرده و در اختیارتان قرار می دهد.

 

3-روش عضویت در رهابرگ؟ شما می توانید با پر کردن فرم عضویت به راحتی عضو رهابرگ شده و با عضویت در خبرنامه رهابرگ از انواع کالاها و خدمات قبل از تمام شدن تخفیف ها مطلع بشید و ازشون استفاده کنید. همچنین عضویت در رهابرگ کاملا رایگان می باشد.

 

4-روش پرداخت آنلاین چیست؟ شما می تونید به راحتی با داشتن رمز دوم کارتتان یکی از درگاه های آنلاین بانک را انتخاب کرده و یک پرداخت سریع و مطمئن داشته باشد.همچنین شماره تراکنش و رهابرگ خریداری شده را باید چاپ کرده و برای استفاده از خدماتتان نگهداری کنید تا به فروشنده بدهید.توجه شما بدون خرید رهابرگ نمی توانید از تخفیف موردنظر استفاده کنید. جهت اطمینان از کیفیت کالا یا خدمات، حتما رهابرگ خریداری شده را نگهداری نمائید، در صورتی که خدمات مطابق رهابرگ خریداری شده به مشتری ارائه نشود، این کار تخلف می باشد و با فروشنده هشدار داده خواهد شد.

 

5آیا پرداخت آنلاین امن می باشد؟ بله پرداخت آنلاین کاملا امن می باشد، زیرا شما را به درگاه مستقیم وصل می کند و رهابرگ هیچ گونه اطلاعاتی در مورد حساب شما نخواهد داشت.

 

6-بعد از خرید چگونه از رهابرگ استفاده کنم؟ کافیست رهابرگ خریداری شده را چاپ کنید و با دادن آن به مرکز موردنظر که خدمات آن را خریداری کرده اید، از تخفیف موردنظر برخوردار شوید، بدون خرید رهابرگ نمی توانید از تخفیف موردنظر استفاده کنید.

 

7-رهابرگ خریداری شده تا چه تاریخی فرصت استفاده دارد؟بعد از خرید رهابرگ کلیه اطلاعات مربوط به رهابرگ خریداری شده، اعم از تاریخ و ساعت و مهلت استفاده از آن ذکر شده است.

 

8-اگر مهلت استفاده از رهابرگ تمام شده باشد،چه می شود؟متاسفانه بعد از اتمام مهلت رهابرگ، دیگر قابل استفاده نمی باشد، لطفا به زمان اعتبار رهابرگ توجه نمائید.

 

9-آیا رهابرگ خریداری شده، قابلیت لغو و باز پرداخت پول را دارد؟خیر، زیرا بعد از خرید مبلغ مورد نظر به ارائه دهنده خدمات ارسال می شود، و به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

 

10-آیا بعد از خرید رهابرگ با زهم باید مبلغی جداگانه به مرکز خدمات یا کالا بدهم؟در صورتی که ارزش رهابرگ بیشتر باشد، یا خدمات داده شده جداگانه و بیشتری داده شود بله، زیرا شما کد تخفیف مرکز موردنظر را که ارزش بالاتری نسبت به خرید آزاد دارد، را خریداری کرده اید، و مابقی مبلغ را در مرکز تسویه  خواهید کرد.

 

11-در صورت پیدا نکردن جواب سوالاتان می توانید از بخش تماس با ما، سوالتان را ارسال کنید،تا رهابرگ پاسخ تان را بدهد.