رهابرگ

فرآیند خرید

فرایند خرید از سایت توسط خریدار به این شرح است:

الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

ب- پرداخت مبلغ تعیین شده ( با اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب رهابرگ

ج- ارسال رسید و کد کوپن تخفیف کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه خریدار جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمات به‌طور مستقیم

تبصره ۱- ارسال رسید کالا و خدمات در برخی از کالاها و خدمات منوط به حدنصاب رسیدن تعداد خریداران که در هنگام فروش از سوی رهابرگ تعیین شده است، می‌باشد و در غیر این صورت( به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده) قرارداد بین خریدار و رهابرگ فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری و برای خریدهای آینده خریدار در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر خریدار تعیین شده است، نگهداری می‌کند.

تبصره ۲- با ارسال رسید کالا و خدمات، خریدار باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای خریدار ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده رهابرگ نیست.

تبصره ۳- رهابرگ هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد. لذا خریدار باید هنگام دریافت کالا دقت لازم را بعمل آورد.

تبصره ۵- در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و خریدار در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، رهابرگ مسئولیتی در قبال عدم مراجعه خریدار نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره ۶- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید و استرداد وجه پرداخت شده به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.