رهابرگ

به نام خدا

رهابرگ یک بانک اطلاعاتی و سایت تخفیف گروهی در زمینه انواع کالا و خدمات  به صورت تخفیف گروهی می باشد از جمله خدمات آرایشی، بهداشتی، پزشکی، مانند لیزر و … ، تخفیف انواع رستوران و کافی شاپ و همچنین تخفیف جشن عروسی و  ازدواج، که شامل تخفیف خدمات ازدواج،  ، تخفیف تشریفات مجالس ،تخفیف  جشن نامزدی، تخفیف انواع مراسم ها وجشن ها در جهت راحتی و آسایش مردم در یکی از بهترین روزهای زندگییشان تلاش می کند، تا بهترین خدمات تشریفات ازدواج و مجالس را با تخفیف خوب و مناسب با دقت و بررسی پیدا کرده و آنها را در اختیار شما عزیزان و زوج های جوان که در تلاش هستند مکان مناسبی را برای جشن عروسیشان یا روز تولدشان پیدا کنند را با تخفیف گروهی مناسب در اختیارتان قرار دهد تا شما عزیزان در هر کجایی که هستید بتوانید به راحتی رهابرگ موردنظرتان را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. رهابرگ در تلاش است تا بهترین تخفیف های خدمات و کالاها را با قیمت مناسب و با کیفیت را برای شما عزیزان با تلاش فراهم کند تا شما بتوانید با صرف زمان کمتر و با آرامش بیشتر متناسب با شرایط خود خرید مناسبی را داشته باشید و از آن لذت ببرید. رهابرگ به آرامش و آسایش شما عزیزان می اندیشد.

فرآیند خرید

فرایند خرید از سایت توسط خریدار به این شرح است:

الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

ب- پرداخت مبلغ تعیین شده ( با اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب رهابرگ

ج- ارسال رسید و کد کوپن تخفیف کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه خریدار جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمات به‌طور مستقیم

تبصره ۱- ارسال رسید کالا و خدمات در برخی از کالاها و خدمات منوط به حدنصاب رسیدن تعداد خریداران که در هنگام فروش از سوی رهابرگ تعیین شده است، می‌باشد و در غیر این صورت( به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده) قرارداد بین خریدار و رهابرگ فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری و برای خریدهای آینده خریدار در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر خریدار تعیین شده است، نگهداری می‌کند.

تبصره ۲- با ارسال رسید کالا و خدمات، خریدار باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای خریدار ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده رهابرگ نیست.

تبصره ۳- رهابرگ هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد. لذا خریدار باید هنگام دریافت کالا دقت لازم را بعمل آورد.

تبصره ۵- در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و خریدار در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، رهابرگ مسئولیتی در قبال عدم مراجعه خریدار نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره ۶- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید و استرداد وجه پرداخت شده به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.